Części samochodowe Wrocław

Rynek przepełniony jest ofertami części samochodowych. Także we Wrocławiu można znaleźć wiele sklepów lub hurtowni motoryzacyjnych reklamujących swój asortyment jako  “wysokiej jakości produkty w niskich cenach”. W przeciwieństwie do konkurencji Car-Zone wyróżnia więcej czynników niż tylko jakość. Klienci ceniący wiedzę, profesjonalizm i silną markę działającą na rynku od wielu lat, na pewno będą zadowoleni z naszych usług. Naszą specjalnością są auta japońskie i koreańskie, dystrybuujemy również elementy zamienne do pojazdów marek europejskich

Przemawiają za nami liczby

Car-Zone to wyjątkowe miejsce na mapie dolnośląskiej stolicy. Skierowane jest do wszystkich osób szukających części samochodowych we Wrocławiu, za którymi przemawia cena oraz jakość. To nie jedyne atuty firmy, korzystnie przedstawiają się także liczby, podsumowujące naszą działalność. W statystykach Car-Zone prezentuje się następująco:

  • 10 lat doświadczenia.
  • 13 specjalistów.
  • 250 dostawców.
  • 300 000 auto części we Wrocławiu dla 130 różnych marek.

Spore doświadczenie i utrzymanie się na rynku przez dekadę potwierdza jakość naszej hurtowni oraz sklepu. Klienci chętnie wracają do Car-Zone, bo wiedzą, że otrzymają fachową pomoc. Właściciele pojazdów mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz sprowadzenie wysokiej jakości elementów w krótkim czasie. Cały asortyment znajdziesz w katalogu. Car-Zone gwarantuje największy wybór filtrów samochodowych, płynów eksploatacyjnych i olejów samochodowych oraz akumulatorów we Wrocławiu.

Sprawdź dojazd »

ProfiAuto i GeParts — współpraca z 2 profesjonalnymi firmami

Stawiamy na rozwój, dlatego też zostaliśmy partnerami 2 znaczących firm. GeParts oraz ProfiAuto umożliwiły nam zwiększenie jakości usług i wzbogacenie asortymentu. Poniżej znajdziesz krótki opis obu sieci, to właśnie m.in. dzięki nim możemy pochwalić się profesjonalizmem na takim poziomie, jaki obecnie oferujemy.

Skontaktuj się z nami »

GeParts

Jesteśmy jedynym przedstawicielem tej firmy na terenie województwa dolnośląskiego. GeParts specjalizuje się w imporcie oraz dystrybucji zamiennych części samochodowych od 1993 roku. W dużej mierze to właśnie ta współpraca pomogła nam rozszerzyć ofertę o zamienniki, które nie zawodzą. Jeśli nie chcesz decydować się na spory wydatek, jakim są oryginalne części, możesz wybrać pewne zamienne części, które dzięki pomocy GeParts jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

GeParts ma bezpośredni kontakt z największymi producentami, dlatego też proponowane przez nas produkty są w bardzo dobrych cenach. Przy dzisiejszej konkurencji przystępny koszt jest ważnym czynnikiem, jeśli więc szukasz części do samochodów we Wrocławiu, spełniających ten warunek, to Car-Zone sprosta Twoim oczekiwaniom.

ProfiAuto

To znana na całą Polskę sieć zrzeszająca sklepy, hurtownie i warsztaty. Nawiązują jedynie współpracę z najlepszymi, dlatego lista partnerskich firm jest starannie wyselekcjonowana. Za ich pośrednictwem jesteśmy w stanie sprzedawać części samochodowe we Wrocławiu od światowych producentów. Z udziałem ProfiAuto organizujemy wyjątkowe wydarzenia, w 2018 roku byliśmy współorganizatorami charytatywnego turnieju piłki nożnej ProfiAuto Cup. Także z ich pomocą kształcimy się, marka oferuje swoim partnerom wsparcie szkoleniowe, biznesowe i informatyczne.