Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Wrocław

Akumulatory Wrocław

Akumulatory Wrocław

Ogromny wybór akumulatorów we Wrocławiu 

Jeśli bateria w Twoim samochodzie uległa awarii bądź zbliża się koniec jej terminu przydatności, skorzystaj z oferty Car-Zone – dysponujemy największym wyborem akumulatorów we Wrocławiu! Zakupisz u nas produkty najwyższej jakości, odpowiednie dla pojazdów wszystkich marek.

Sprawdź dojazd »

Jak często należy wymieniać akumulator?

Akumulatory samochodowe zwykle należy zmieniać co 4-5 lat – po tym okresie, tracą one średnio 50% swej pojemności. Na konieczność wymiany wskazują również problemy z uruchomieniem pojazdu i wolniejsze obroty rozrusznika podczas rozruchu, a także słabsze świecenie reflektorów w trakcie postoju. W przypadku akumulatorów bezobsługowych, wymiany należy dokonać, gdy tzw. „magiczne oczko” baterii zmieni kolor na biały.

akumulatory samochodowe Wrocław.jpg

Na co zwrócić uwagę przy kupnie akumulatora?

Nowa bateria musi być dopasowana do pojazdu – należy wybrać akumulator o pojemności i prądzie rozruchowym, zalecanym przez producenta auta. Ponadto, konieczne jest dobranie baterii o wymiarach, pasujących do wyznaczonego w pojeździe miejsca na akumulator – zbyt duża nie zmieści się w nim, z kolei za mała nie będzie przymocowana stabilnie. Ważne jest również rozmieszczenie biegunów – akumulatora o przeciwnym układzie, ze względu na długość kabli, może nie dać się podłączyć.

Skontaktuj się z nami »

Największy wybór akumulatorów we Wrocławiu

W naszym sklepie z akumulatorami we Wrocławiu znajdziesz takie marki, jak m.in. Bosch, Varta, Exide czy Centra. Dysponujemy bateriami o różnych pojemnościach, prądach rozruchowych, rozmiarach i układach biegunów, odpowiednimi dla motocykli, samochodów osobowych i użytkowych. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz akumulator, dopasowany do potrzeb Twojego pojazdu!

Jeśli masz trudności z doborem odpowiedniego akumulatora, odwiedź nasz sklep motoryzacyjny we Wrocławiu – nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w dopasowaniu baterii.

Serdecznie zapraszamy!