Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Wrocław

Akumulatory Wrocław

Akumulatory Wrocław

Ogromny wybór akumulatorów we Wrocławiu 

Jeśli bateria w Twoim samochodzie uległa awarii bądź zbliża się koniec jej terminu przydatności, skorzystaj z oferty Car-Zone – dysponujemy największym wyborem akumulatorów we Wrocławiu! Zakupisz u nas produkty najwyższej jakości, odpowiednie dla pojazdów wszystkich marek.

Sprawdź dojazd »

Jak często należy wymieniać akumulator?

Akumulatory samochodowe zwykle należy zmieniać co 4-5 lat – po tym okresie, tracą one średnio 50% swej pojemności. Na konieczność wymiany wskazują również problemy z uruchomieniem pojazdu i wolniejsze obroty rozrusznika podczas rozruchu, a także słabsze świecenie reflektorów w trakcie postoju. W przypadku akumulatorów bezobsługowych, wymiany należy dokonać, gdy tzw. „magiczne oczko” baterii zmieni kolor na biały.

Akumulator Wrocław - Car-Zone

Na co zwrócić uwagę przy kupnie akumulatora?

Nowa bateria musi być dopasowana do pojazdu – należy wybrać akumulator o pojemności i prądzie rozruchowym, zalecanym przez producenta auta. Ponadto, konieczne jest dobranie baterii o wymiarach, pasujących do wyznaczonego w pojeździe miejsca na akumulator – zbyt duża nie zmieści się w nim, z kolei za mała nie będzie przymocowana stabilnie. Ważne jest również rozmieszczenie biegunów – akumulatora o przeciwnym układzie, ze względu na długość kabli, może nie dać się podłączyć.

Skontaktuj się z nami »

Największy wybór akumulatorów we Wrocławiu

W naszym sklepie z akumulatorami we Wrocławiu znajdziesz takie marki, jak m.in. Bosch, Varta, Exide czy Centra. Dysponujemy bateriami o różnych pojemnościach, prądach rozruchowych, rozmiarach i układach biegunów, odpowiednimi dla motocykli, samochodów osobowych i użytkowych. Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz akumulator, dopasowany do potrzeb Twojego pojazdu!

Jeśli masz trudności z doborem odpowiedniego akumulatora, odwiedź nasz sklep motoryzacyjny we Wrocławiu – nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w dopasowaniu baterii.

Serdecznie zapraszamy!